GELECEĞİN ULAŞIMINI SEN ŞEKİLLENDİR!

"Akıllı Ulaşım konulu Açık İnovasyon Yarışması"

Smart Mobility

Gelecekte karşılaşacağımız nüfus artışı, ekonomik, dijitalleşme, şehirleşme ve iklim değişikliklerinin etkileri otomotiv ve şehirlerde yeni trendlerin oluşmasına neden oluyor. TEMSA hayata geçirdiği ‘Smart Mobility’ vizyonu ile geliştirdiği teknoloji programlarıyla; emisyon salınımı ‘0’ olan elektrikli araçlar, yakıt tüketimini ve emisyon salınımı yüzde 10 oranında azaltan akıllı araçlar, trafik sıkışıklığını yüzde 20, trafik kazalarını yüzde 25 oranında azaltan akıllı trafik uygulamaları ve çevreye dost akıllı fabrikalar ile Akıllı Ulaşım Sistemleri (AUS)’nin günümüz ve gelecek ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiriyor. “Geleceğin Ulaşımını Sen Şekillendir!” yarışmamız ile “Akıllı Ulaşım” üzerine gelen fikirleri, vizyonumuz doğrultusunda şekillendirerek çevre dostu, ekonomik, güvenli, işletmelerin, sürücülerin ve yolcuların yararlanabileceği çözümlere dönüştürmeyi amaçlıyoruz.

"Akıllı Ulaşım" konulu açık inovasyon yarışmamıza Yaratıcı Fikirlerini bekliyoruz!

İLETİŞİM

Yarışma hakkında sorularınız var ise bizlerle iletişime geçin ve biz de TEMSA Smart Team olarak merak ettiklerinizi cevaplayalım.

MOBİL UYGULAMAMIZ

Mobil uygulamamız ile artık tüm gelişmeler ve detaylar elinizin altında. Siz de gelişmelerden haberdar olmak için lütfen uygulamamızı telefonunuza indirin.

iPhone Uygulaması
Android Uygulaması
Copyright © 2017 Temsa